DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-12-03 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Pawlenko w Zagłębiu

Pawlenko w Zagłębiu

18 listopada 2022

Aleksandr Pawlenko dołączył do Zagłębia Sosnowiec i już dziś zadebiutuje w naszych barwach w wyjazdowym spotkaniu w Krakowie.

Poprzednim pracodawcą Pawlenki był zespół z Sanoka. W 17 występach na polskich taflach strzelił 5 goli i przy 5 asystował. Na ławce kar spędził 4 minuty, a w klasyfikacji plus/minus wypadł na -2.

Cały czas monitorujemy rynek transferowy i staramy się nie podejmować pochopnych decyzji. Chcemy aby zawodnicy, którzy zwiążą się z nami kontraktem byli realnym wzmocnieniem – przekazał dyrektor sekcji hokejowej Zagłębia, Piotr Majewski.

Pawlenko najprawdopodobniej będzie tworzył atak wraz z Jarosławem Rzeszutko i Dominikiem Nahunko.

– Szukaliśmy napastnika i uważam że Aleksandr powinien być dla nas wzmocnieniem. Ma dobre warunki fizyczne, a tego też szukaliśmy u potencjalnych kandydatów. Myślę że jeżeli się zaaklimatyzuje w drużynie to będziemy mieli z niego pożytek – zakończył Majewski.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin