DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-02 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Pierwsze kontrakty podpisane

Pierwsze kontrakty podpisane

29 kwietnia 2021

Kończący się tydzień przyniósł cztery przedłużenia kontraktów. Wśród nich jest dwóch bramkarzy i dwóch obrońców.

Rocznymi umowami z Zagłębiem Sosnowiec związali się Michał Czernik i Michał Naróg. Dwuletnie kontrakty podpisali natomiast Marcel Kotuła i Szymon Luszniak.

Oprócz Naroga, który dołączył do sosnowiczan z Lotos PKH Gdańsk wszyscy pozostali zawodnicy to wychowankowie naszego klubu. Czernik w minionym sezonie bronił barw Zagłębia Sosnowiec w 27 spotkaniach ze średnią 3,78 gola na mecz. Kotuła w pięciu rozegranych pojedynkach uzyskał natomiast średnią 3,2 gola na mecz.

Naróg miniony sezon zakończył z dziewięcioma asystami w trzydziestu pojedynkach. Zawodnik przez kilka spotkań pauzował ze względu na kontuzję dłoni. Z kolei Luszniak zagrał w 34 meczach strzelając jednego gola (swojego pierwszego w esktralidze), a przy dwóch asystował.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin