Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Pora na obsadę bramki: Szczepek zostaje!

Pora na obsadę bramki: Szczepek zostaje!

6 lipca 2023

Mikołaj Szczepkowski, utalentowany 20-letni golkiper, będzie kontynuował swoją hokejową podróż w barwach Zagłębia Sosnowiec.
Po znakomitym występie w poprzednim sezonie, kiedy wielokrotnie pokazywał swoje umiejętności po zastąpieniu kontuzjowanego Patrika Spěšnego, teraz „Szczepek” ma szansę zagościć na nowym lodowisku w Sosnowcu. W minionym sezonie, Mikołaj rozegrał łącznie 4 mecze, zyskując pewne miejsce jako drugi bramkarz, a swoją postawą zwrócił uwagę klubów z całej Polski. Trzy z tych spotkań miały miejsce w sezonie zasadniczym, a jedno w fazie Play-Off.
Młody golkiper jest również jednym z filarów reprezentacji U20, gdzie ma okazję reprezentować Zagłębie Sosnowiec na międzynarodowej arenie. Jednym z najważniejszych momentów w jego karierze był pełny debiut w meczu z GKS Katowice, gdy zastąpił kontuzjowanego Spěšnego. „Szczepek” stanął na wysokości zadania, a jego pewne interwencje doprowadziły do decydujących rzutów karnych.
Nie mamy wątpliwości, że Mikołaj Szczepkowski to perspektywiczny i utalentowany zawodnik. Jesteśmy pewni, że jego obecność na lodowisku będzie przynosić nam jeszcze więcej emocji i sukcesów.

Czekamy z niecierpliwością na rozpoczęcie nowego sezonu oraz zdrową rywalizację o bramkarski numer „1” w Zagłębiowskiej Bramce 😉

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin