DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2022-11-29 18:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>261</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Powołania do kadry

Powołania do kadry

6 sierpnia 2021

Róbert Kaláber ogłosił powołania na zgrupowanie reprezentacji Polski w Jastrzębiu-Zdroju oraz turniej kwalifikacyjny do Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

Wśród powołanych napastników znalazł się Martin Przygodzki, na liście rezerwowej natomiast bramkarz Michał Czernik.

Przed biało-czerwonymi kwalifikacje do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, które zostaną rozegrane w Bratysławie. Polacy turniej kwalifikacyjny rozpoczną 26 sierpnia od starcia z Białorusią. Dzień później zmierzą się ze Słowacją, a zmagania zakończą pojedynkiem z Austrią.

Lista powołanych:

Bramkarze:

John Murray (GKS Katowice), Ondřej Raszka (GKS Tychy), Michał Kieler (JKH GKS Jastrzębie).

Obrońcy:

Bartosz Ciura (HC Frydek-Mistek / 1. liga Czechy), Mateusz Bryk, Kamil Górny, Jauhienij Kamienieu, Arkadiusz Kostek (wszyscy JKH GKS Jastrzębie), Maciej Kruczek, Patryk Wajda (obaj GKS Katowice), Oskar Jaśkiewicz, Marcin Kolusz (szukają klubu)

Napastnicy:

Aron Chmielewski (HC Oceláři Trzyniec / ekstraliga Czechy), Paweł Zygmunt (HC Verva Litvinov / ekstraliga Czechy), Dominik Paś (HK Dukla Michalovce / ekstraliga Słowacja), Filip Komorski, Alan Łyszczarczyk (HC Frydek-Mistek / 1. liga Czechy), Krystian Dziubiński (Re-Plast Unia Oświęcim), Bartosz Fraszko Patryk Krężołek, Mateusz Michalski, Grzegorz Pasiut, Patryk Wronka (wszyscy GKS Katowice), Maciej Urbanowicz, Kamil Wałęga (obaj JKH GKS Jastrzębie), Filip Starzyński (GKS Tychy), Martin Przygodzki (Zagłębie Sosnowiec).

Zawodnicy rezerwowi:

Bramkarz: Michał Czernik (Zagłębie Sosnowiec).

Obrońcy: Olaf Bizacki (GKS Tychy), Marcin Horzelski (JKH GKS Jastrzębie), Jakub Michałowski (GKS Tychy), Jakub Wanacki (GKS Katowice).

Napastnicy:  Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy), Damian Tyczyński (HK Nowa Wieś Spisska / ekstraliga Słowacja), Łukasz Krzemień (Re-Plast Unia Oświęcim), Kamil Wróbel (GKS Tychy).

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin