DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-12-03 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Raport medyczny

Raport medyczny

21 listopada 2022

Wczorajszego pojedynku z KH Energą Toruń nie ukończyło dwóch zawodników Zagłębia.

Michał Naróg i Jakub Witecki doznali kontuzji w trakcie meczu. Pierwszy został ostro zaatakowany przy bandzie przez Ilię Korenczuka i po tym zdarzeniu został odwieziony na badania.

Michał jest po tomografie komputerowym, nie wykryto większych uszkodzeń zagrażających zdrowiu. Jego kości policzkowe i skroń są stłuczone. Dużo zależy od jego samopoczucia i braku dolegliwości bólowych aby wrócił do trenowania. Mam nadzieje, że w pod koniec tygodnia będzie już na treningu – przekazała fizjoterapeutka sosnowieckiego Zagłębia, Katarzyna Koćma.

Tygodniowy rozbrat z hokejem czeka także Jakuba Witeckiego, który nie dokończył niedzielnego meczu skarżąc się na naciągnięcie bocznych mięśni brzucha.

Na szczęście u Kuby nie ma żadnych zmian, a ból jest typowo mięśniowy. Zawodnik otrzymał leki przeciwzapalne i po tygodniu powinien wrócić do treningów – dodała Koćma.

Zawodnikom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin