Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Rozpoczynamy drugą rundę – trwa sprzedaż biletów na mecz z Jastrzębiem

Rozpoczynamy drugą rundę – trwa sprzedaż biletów na mecz z Jastrzębiem

5 października 2022

W najbliższy piątek hokeiści Zagłębia Sosnowiec rozpoczną drugą rundę rozgrywek PHL. Rywalem podopiecznych Grzegorza Klicha będzie drużyna JKH GKS Jastrzębie.

Po pierwszej rundzie nasz zespół zajmuje ostatnią lokatę w ligowej tabeli. Bilans Zagłębia to dwa zwycięstwa i pięć porażek. Sosnowiczanie wyśmienicie zaczęli sezon 2022/2023 wygrywając w wyjazdowym pojedynku z JKH GKS Jastrzębie 4:0. W drugiej kolejce nasz zespół podejmował na własnym lodzie zespół GKS Tychy. Spotkanie to przegraliśmy głównie poprzez nałożoną karę techniczną na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry. Kolejne punkty podopieczni Grzegorza Klicha dopisali do swojego konta po emocjonującym pojedynku z KH Energą Toruń. W meczu tym prowadziliśmy już 3:0, by ostatecznie wygrać 4:3. Było to ostatnie zwycięstwo naszej drużyny, gdyż kolejne mecze zakończyliśmy porażkami kolejno z Tauron Podhalem Nowy Targ 0:3, GKS Katowice 2:5 i Re-Plast Unią Oświęcim 1:6. Drugiego listopada zostanie rozegrane zaległe spotkanie z Comarch Cracovią, która musiała zmienić swój terminarz ze względu na udział w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Pamiętajcie, że cały czas trwa sprzedaż biletów na najbliższe spotkanie. Jeżeli nie możecie pojawić się przy Zamkowej 4, zachęcamy do zakupu wejściówek online – link do platformy tutaj. 

Cennik biletów jednorazowych:

– bilet normalny- 20 zł
– bilet ulgowy – 12 zł*

*Bilety ulgowe są przewidziane dla emerytów, rencistów, kobiet, młodzieży szkolnej w wieku od 7 do 15 lat.

Zagłębie Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie – piątek (07.10) – godz. 19:00 

Kasy będą czynne od godz. 18:00

Do zobaczenia na Stadionie Zimowym!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin