DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-01 18:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Rusłan Baszyrow: Poprawić wykończenia

Rusłan Baszyrow: Poprawić wykończenia

7 lutego 2022

Niedzielne spotkanie podsumował jeden z napastników sosnowickiego Zagłębia. Rusłan Baszyrow asystował przy pierwszym trafieniu Zagłębia gdy Pawła Bizuba pokonał Aleksandr Wasiljew. Całe spotkanie podopieczni Grzegorza Klicha wygrali 4:2 jednak nie był to dla nich łatwy pojedynek.

Wiadomo, że są tam zawodnicy, którzy walczą i chcą się pokazać. To głównie młodzi hokeiści, którzy chcą grać w każdym meczu. Starają nadrobić ambicją i wiedzieliśmy o tym przed tym niedzielnym meczem. Oglądaliśmy ich ostatnie spotkania i gra Podhala nie wygląda słabo. Mimo, że zajmują ostatnie miejsce w tabeli – podsumował starcie napastnik Zagłębia, Rusłan Baszyrow.

Sosnowiczanie ponownie mimo liczebnych przewag tylko raz wykorzystali grę z przewagą jednego zawodnika.

Cały czas pracujemy nad rozgrywaniem naszych przewag. W niedzielę wyglądało to już dużo lepiej. Było widać dobre momenty i zarys liczebnej przewagi. Oglądamy naszą grę na wideo i cały czas staramy się to poprawić. Pracujemy nad tym elementem wykończenia i strzelania tych bramek. Myślę, że w kolejnych meczach będzie to wyglądało już tak jak powinno – zakończył Baszyrow.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin