Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z KH Energa Toruń

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z KH Energa Toruń

13 września 2022

W piątek 16 września o godz. 19:00 nasz zespół podejmować będzie na Stadionie Zimowym zespół KH Energa Toruń w ramach rozgrywek PHL. Ruszyła już sprzedaż biletów na ten mecz!!!

Po dobrym początku sezonu i meczach z JKH GKS Jastrzębie i GKS Tychy przyszedł czas na drużynę z Torunia, z którą mieliśmy okazję zmierzyć się czterokrotnie w przedsezonowych sparingach (bilans meczów 2:2). Na pewno będzie bardzo ciekawie!!!

Jak można kupić bilety?

  1. On-line pod linkiem: https://biletynahokej.pl/product/list/3
  2. W sekretariacie klubu w środę i czwartek w godzinach 10:00 – 16:00
  3. W dniu meczu w kasie od godziny 18:00

 

Pamiętajcie, że cały czas trwa również sprzedaż karnetów na nadchodzący sezon. Wejściówka obejmuje wszystkie mecze fazy zasadniczej oraz rozgrywki play-off. Karnety można nabyć w sekretariacie klubowym (ul. Zamkowa 4), od poniedziałku do piątku miedzy 9:00 a 16:00.

*Cennik karnetów:

– karnet normalny – 300 zł
– karnet ulgowy – 180 zł
– karnet VIP – 1000 zł

Cennik biletów jednorazowych:

– bilet normalny- 20 zł
– bilet ulgowy – 12 zł

*Karnet obowiązuje na wszystkie mecze fazy zasadniczej Polskiej Hokej Ligi oraz na mecze fazy play-off. Wszystkie zakupione wejściówki upoważniają również do wstępu na nowe lodowisko, po przeniesieniu się drużyny do Zagłębiowskiego Parku Sportowego.

*Karnety oraz bilety ulgowe są przewidziane dla emerytów, rencistów, kobiet, młodzieży szkolnej w wieku od 7 do 15 lat, rodziców dzieci trenujący w Uczniowskim Klubie Sportowym, byłych zawodników oraz graczy drużyn amatorskich.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin