Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Salos Dąbrowa Górnicza na trybunach Stadionu Zimowego

Salos Dąbrowa Górnicza na trybunach Stadionu Zimowego

17 listopada 2022

Mimo bardzo wyrównanej gry dosłownie do ostatnich sekund nasi hokeiści ulegli w dogrywce tyszanom 1:2. Jedyną bramkę dla Zagłębia zdobył Patryk Kogut. Z trybun Stadionu Zimowego to spotkanie oglądali nasi wyjątkowi goście z Salezjańskiej Organizacji Sportowej Salos Dąbrowa Górnicza.

– Jako Prezes Salezjańskiej Organizacji Sportowej Salos Dąbrowa Górnicza, jednej z kilkudziesięciu w Polsce i na Świecie, jest mi niezmiernie miło iż chłopcy, którzy grają na co dzień w piłkę nożną mogli dziś w większości pierwszy raz w życiu zobaczyć profesjonalny mecz hokeja na lodzie i to w wykonaniu naszego Zagłębia Sosnowiec. Trzeba przyznać, że jestem pod wrażeniem, iż jako Salos Dąbrowa Górnicza pojawiliśmy się w tak licznej grupie około 160 osób! To wszystko także kosztem naszych piątkowych treningów. W imieniu Zarządu, a także naszych młodych sportowców i ich rodzin, dziękujemy za współpracę i możliwość oglądania widowiska hokejowego. Poza sportowymi emocjami były także przygotowane miłe niespodzianki, co na pewno zachęci naszych podopiecznych do ponownego odwiedzenia Stadionu Zimowego – podsumował po meczu Damian Felis – Prezes Zarządu Salos Dąbrowa Górnicza.

Na Stadion Zimowy powróciły również wyścigi na gokartach. W pierwszej przerwie mogliśmy oglądać występ zawodniczki z „EDGE” Skating Academy. Na wszystkie dzieci czekała animatorka, która malowała klubowe barwy na zmarzniętych policzkach. Balony oraz naklejki trafiły do wszystkich najmłodszych kibiców.

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy gościć na naszym stadionie podopiecznych Salosu Dąbrowa Górnicza wraz z rodzicami. Wszystkim co robimy, dążymy do tego, aby na naszych trybunach zasiadało jak najwięcej kibiców. To właśnie ludzie tworzą sportową atmosferę, której drużyna Zagłębia bardzo potrzebuje. Mamy nadzieję, że z meczu na mecz frekwencja będzie coraz lepsza, a my zapewnimy dużo sportowych emocji oraz oczywiście zabawy w przerwach między tercjami – skomentował Piotr Majewski – Dyrektor naszej sekcji.

Sektor rodzinny będzie funkcjonował na każdym meczu.

 

 

 

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin