Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Sikora zawieszony

Sikora zawieszony

11 stycznia 2023

Kamil Sikora za wczorajsze ekscesy między tercjami otrzymał karę meczu. Zawodnik po spotkaniu otrzymał dodatkowo za swoje przewinienie karę zawieszenia licencji zawodniczej na kolejne trzy mecze w ramach rozgrywek PHL. Decyzja ta wydana jest na podstawie Regulaminu PHL art. 17.2.

Przypomnijmy, że na początku trzeciej tercji sędziowie opóźnili swoje wyjście na lód, a po chwili poinformowali o nałożeniu kary meczu na zawodnika Zagłębia. Na Sikorę nałożono karę 45 minut za uderzenie rywala w korytarzu podczas przerwy. Zespół z Torunia przez pięć minut grał w liczebnej przewadze jednak nie zdołał podczas tego okresu zdobyć bramki. Ostatecznie nasza drużyna przegrała w Toruniu 0:2.