Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Szymon Luszniak: Ciężki teren

Szymon Luszniak: Ciężki teren

14 lutego 2022

Niedzielne spotkanie z JKH GKS Jastrzębie podsumował defensor Zagłębia Sosnowiec – Szymon Luszniak.

Zagłębie po pierwszej tercji przegrywało trzema bramkami, dwie z nich padły gdy sosnowiczanie grali w osłabieniu.

Niestety przespaliśmy pierwszą tercję. Nie zagraliśmy w niej tak jak chcieliśmy. Druga była już lepsza w naszym wykonaniu i przebiegała po naszej myśli. W ostatniej mieliśmy swoje sytuacje jednak nie udało nam się ich wykorzystać. Wszystko jednak idzie w dobrą stronę jeżeli chodzi o play-off. Mam szczerą nadzieję, że uda nam się w nich sprawić jakąś niespodziankę – podsumował mecz obrońca sosnowiczan, Szymon Luszniak.

Zagłębie miało w tym meczu swoje szanse. Jedną z nich była niewykorzystana podwójna przewaga. Dodatkowo podopieczni Grzegorza Klicha niestety ponownie łapali zbyt dużo kar.

Nasz styl jest dość agresywny i gramy blisko przeciwnika. Stąd mogą wynikać te kary. Mieliśmy swoją szansę w podwójnej przewadze niestety nie udało nam się zdobyć bramki. Jest to ciężki teren gdzie o punkty nie jest łatwo – dodał Luszniak.

Do końca sezonu zasadniczego pozostały jedynie dwie kolejki. Po nich rozpoczną się rozgrywki play-off.

Nie myślimy jeszcze o tym z kim zagramy w play-off. Z tego co słyszymy każdy chciałby, żeby wybrała nas drużyna GKS Katowice gdyż te mecze zawsze mają dodatkowy smaczek – zakończył „Lusiu”.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin