Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Tomasz Kozłowski: Rywal wygrał zasłużenie

Tomasz Kozłowski: Rywal wygrał zasłużenie

26 września 2022

Kapitan Zagłębia Sosnowiec podsumował pojedynek z Tauron Podhalem Nowy Tag. Niestety nasz zespół w ramach siódmej kolejki PHL przegrał 0:3.

Sosnowiczanie w przeciągu całego spotkania oddali na bramkę rywala 45 strzałów lecz bez efektu bramkowego.

Jak się nie strzela to się nie wygrywa. Nie można powiedzieć, że w tym meczu nie mieliśmy sytuacji na to, by strzelić gola. Niestety zarówno grając pięciu na pięciu jak i w liczebnej przewadze nic nie chciało wpaść. To niestety doprowadziło do tego, że przegraliśmy ten mecz 0:3 – powiedział po meczu Tomasz Kozłowski.

Kevin Lindskoug po raz drugi w sezonie 2022/2023 zachował czyste konto.

To nie jest tak, że zrobiliśmy bohatera z bramkarza drużyny przeciwnej. Jest to bardzo dobry zawodnik. Po prostu nie odpowiednio pracowaliśmy na nim tak jak chcieliśmy i to po części przyczyniło się do tego, że nie strzeliliśmy żadnej bramki – dodał Kozłowski.

Zagłębie w dość dziwnych okolicznościach straciło pierwszą bramkę gdy krążek lobem wpadł pod poprzeczkę. Druga natomaist to efekt straty krążka przed własną bramką przy wyprowadzaniu akcji.

Te dwie bramki w jakiś sposób na pewno mówiąc potocznie podcięły nam skrzydła. Założenia przed meczem były inne ale niestety lód to zweryfikował. Byliśmy drużyną słabszą i niestety przegraliśmy zasłużenie – zakończył „Koziołek”.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin