2024-08-08 18:00

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Tomasz Kozłowski: Urwać punkty

Tomasz Kozłowski: Urwać punkty

14 października 2023

Zagłębie Sosnowiec w tym sezonie punkty zdobywa jedynie na własnym lodzie. Podopieczni Piotra Sarnika cały czas czekają na wyjazdowy punkt. Po prawdopodobniej najsłabszym meczu w tym sezonie nasza drużyna przegrał w Krakowie 2:5.

Dość słabo zaczęliśmy ten mecz w Krakowie. Ogólnie ta pierwsza tercja nie była dobra w naszym wykonaniu. Później udało nam się strzelić bramkę jednak po niej stanęliśmy. Mieliśmy trochę inne założenie na trzecią tercję, a wychodzimy i po kilkunastu sekundach tracimy bramkę, za chwilę kolejną i w zasadzie jest już po meczu. Później staraliśmy się jeszcze gonić wynik niestety się nie udało – podsumował mecz napastnik Zagłębia, Tomasz Kozłowski.

Zagłębie dotychczasowe punkty wywalczyło na nowym „Stadionie Zimowym”.

Takie zwycięstwo na wyjeździe bardzo by nam się przydało. Obecnie skupiamy się już na meczu na własnym lodzie z Jastrzębiem. Myślę, że będzie to spotkanie, w którym musimy powalczyć i urwać te trzy punkty. Mam nadzieję, że nadejdzie seria kilku wygranych spotkań i wszystko wróci do normy – zakończył „Koziołek”.