DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-02-23 19:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Trenerskie podsumowanie

Trenerskie podsumowanie

27 listopada 2023

Zagłębie Sosnowiec po wyrównanym meczu zainkasowało komplet punktów w starciu z Marmą Ciarko STS Sanok. Jak niedzielny mecz podsumował nasz trener?

Ciężko się jest podnieść po takim meczu jak w Jastrzębiu gdzie przegraliśmy 1:5. Ten niedzielny nie był również łatwym pojedynkiem. Sanok jest drużyną już zupełnie inną niż tą z początku sezonu, a w dodatku mają dobrego bramkarza. Mieliśmy kilka sytuacji w tym meczu jednak często kończyły się one właśnie na nim. Musieliśmy być cały czas skoncentrowani i udało nam się ostatecznie wywalczyć komplet punktów – podsumował mecz trener Zagłębia, Piotr Sarnik.

Niestety niedzielnego spotkania nie zdołał dokończyć Michał Bernacki, który doznał urazu barku. Dołączył on tym samym do Kamila Sikory, który wraca do zdrowia po urazie twarzy jakiego doznał podczas pierwszej rundy w Sanoku.

Obecnie dla nas każdy punkt się liczy by dostać się do play-off. Mimo urazów pojawiających się w drużynie myślę, że są młodzi zawodnicy, którzy mogą zastąpić tych kontuzjowanych. W meczu z Sanokiem graliśmy na trzy piątki gdyż wiedzieliśmy, że musimy polegać na tych, którzy potrafią strzelić bramkę – zakończył Sarnik.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin