DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-12-08 18:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Trenerskie podsumowanie

Trenerskie podsumowanie

25 września 2021

Prezentujemy wypowiedź szkoleniowca Zagłębia Sosnowiec po wygranym pojedynku z Tauron Podhale Nowy Targ 10:2.

W końcu nie było w Sosnowcu horroru. Ten mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze gdyż szybko strzeliliśmy bramkę. Przy sześciu strzałach zdobyliśmy cztery gole i wykorzystaliśmy to co mieliśmy. Cieszymy się z kompletu punktów i z tego, że nie straciliśmy dużo bramek. Zagraliśmy bardzo dobry mecz i chciałbym to powtórzyć w niedzielę – podsumował pojedynek szkoleniowiec Zagłębia Sosnowiec, Grzegorz Klich.

Jeszcze kilkanaście minut po zakończonym spotkaniu na trybunach słychać było doping „młyna”, a tego brakowało w ostatnich latach na „Stadionie Zimowym”.

– Chciałbym podziękować wszystkim kibicom za wsparcie. W szczególności tym z młyna, którzy robią naprawdę świetną atmosferę. Może nie ma ich dużo jednak brzmią jakby był ich tysiąc – podziękował po meczu Klich.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin