Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Trenerskie podsumowanie: Nie graliśmy równo

Trenerskie podsumowanie: Nie graliśmy równo

11 września 2021

Prezentujemy podsumowanie trenera Zagłębia Sosnowiec – Grzegorza Klicha – po wczorajszym pojedynku z Comarch Cracovią.

Zagłębie do 59 minuty prowadziło jedną bramką jednak ostatecznie przegrało po rzutach karnych.

Niestety straciliśmy bramkę na minutę przed końcem meczu. Przydarzył nam się błąd, który pozwolił rywalowi doprowadzić do remisu. Mieliśmy świetną sytuację w dogrywce lecz też jej nie udało nam się wykorzystać, a w rzutach karnych rywal był skuteczniejszy. Przegraliśmy gdyż w tym meczu nie graliśmy równo. Były momenty, w których graliśmy dobrze jednak pojawiły się i takie, w których graliśmy bardzo źle. Musimy to wyrównać i grać stabilniej. Wyglądało to tak jakbyśmy grali tylko po dziesięć minut w pierwszej i drugiej odsłonie. Trzecia tercja wyglądała już lepiej – przekazał szkoleniowiec Zagłębia Sosnowiec, Grzegorz Klich.

W trakcie piątkowego meczu choroba oraz urazy wyeliminowały z pełnej gry trzech zawodników. Z problemami żołądkowymi zmagał się Andrej Dubinin, w pierwszej zmianie ucierpiał Michał Naróg zaś w połowie meczu do szatni zejść musiał Martin Przygodzki, który powrócił na lód w trzeciej odsłonie.

W trakcie meczu nie mogliśmy w pełni skorzystać z całego składu, gdyż pojawiały się urazy. Musieliśmy rotować nim żeby nie tracić zbyt wielu sił. Od razu przypomina nam się poprzedni sezon gdzie gubiliśmy punkty. Liczyliśmy na pełną pulę niestety się nie udało. Na pochwałę na pewno zasługuje Michał Czernik, który był naszym najlepszym zawodnikiem w Krakowie – dodał Klich.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin