Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / UKS: Nabór do klas IV mistrzostwa sportowego

UKS: Nabór do klas IV mistrzostwa sportowego

19 marca 2022

UKS Zagłębie Sosnowiec oraz Szkoła Podstawowa nr 40 w Sosnowcu zaprasza do klasy IV mistrzostwa sportowego w hokeju na lodzie.

Oferujemy:

– treningi specjalistyczne hokeja na lodzie w ramach zajęć lekcyjnych,

– treningi ogólnorozwojowe na obiektach Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14 (pełnowymiarowa hala sportowa, sala gimnastyczna, sala fitness, siłownia)

– znakomicie wyposażone sale lekcyjne (wszystkie sale są multimedialne),

– wysoki poziom kształcenia,

– opiekę dwóch trenerów,

– bardzo dobra lokalizacja (szkoła znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie z nowo powstającym Zagłębiowskim Parkiem Sportowym).

Dodatkowo:

Codzienna opieka pedagoga, psychologa, higienistki, obiady.

Nauka w klasie sportowej to przede wszystkim duża wygoda dla uczniów oraz rodziców, treningi sportowe odbywają się w ramach zajęć lekcyjnych, dzięki czemu zawodnicy mają całe popołudnia do wykorzystania na wszelkie dodatkowe zajęcia. Wyjazdy na mecze i turnieje organizowane w ramach wycieczek szkolnych. Dodatkowo możliwość zorganizowania zajęć na basenie, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie szkoły. Zapraszamy wszystkie dzieci z terenów Sosnowca, ale i spoza miasta.

Jeżeli zainteresowała państwa nasza oferta bardzo prosimy o kontakt tel. 608 580 392 zapraszamy również na stronę sp40sosnowiec

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin