Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Włodara przedłużył kontrakt

Włodara przedłużył kontrakt

26 kwietnia 2025

Kolejnym zawodnikiem, który przedłużył kontrakt z ECB Zagłębiem Sosnowiec jest Olaf Włodara. Dla młodego defensora będzie to trzeci sezon w barwach naszego klubu.

W sezonie 2024/2025 „Włodek” rozegrał w barwach Zagłębia 18 spotkań. Grając również w lidze MHL w barwach Fudeko Gdańsk rozegrał 13 spotkań, w których zdobył jednego gola, a przy 6 asystował. Na ławce kar odsiedział cztery minuty.

Zawodnik posiada obywatelstwo polskie oraz czeskie. W przeszłości reprezentował młodzieżowe kluby czeskiego AZ Havířov oraz Naprzodu Janów.

Obecna kadra na sezon 2025/2026:

Bramkarze: Vilho Heikkinen(Finlandia), Gabriel Kaczkowski(Polska)

Obrońcy: Oskar Krawczyk(Polska), Michał Naróg(Polska), Olaf Włodara(Polska/Czechy)

Napastnicy: Joni Piipponen(Finlandia), Erkka Seppälä(Finlandia), Dominik Nahunko(Polska), Jere Jokinen(Finlandia), Jere-Matias Alanen(Finlandia), Michał Bernacki(Polska), Piotr Ciepielewski (Polska), Jan Sołtys (Polska), Eric Kaczyński (Polska/Stany Zjednoczone)

Sztab: Matias Lehtonen(Finlandia), Mikołaj Łopuski (Polska)

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin