Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Wspieraj hokejowe Zagłębie Sosnowiec

Wspieraj hokejowe Zagłębie Sosnowiec

3 stycznia 2022

Nowy rok, nowe nadzieje i nowe perspektywy. Najważniejszą z nich jest oczywiście oddanie do użytkowania nowego lodowiska. Nie możemy doczekać się już tego pięknego obiektu, który znajduje się w Zagłębiowskim Parku Sportowym, ale póki co walczymy na naszym poczciwym Stadionie Zimowym. Do Sosnowca już jutro zawita Re-Plast Unia Oświęcim, a my przypominamy, że każdy może zostać sponsorem wybranego z terminarza ligowego spotkania hokejowej drużyny Zagłębia Sosnowiec.

Miano sponsora meczu daje naszym partnerom duże możliwości promowania się na Stadionie Zimowym. Podczas spotkania spiker wiele razy powtarza nazwę firmy, która sponsoruje konkretne wydarzenie z terminarza. W naszych mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej zamieszczamy logotypy oraz artykuł o tym, czym zajmuje się dana firma. Na telebimie, w przerwach puszczany jest film promujący naszego sponsora. Każdy, kto zdecyduje się wspomóc hokejowe Zagłębie Sosnowiec, może dowolnie korzystać z form promocji na Stadionie Zimowym (ulotki, konkursy, reklama foniczna).

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje oraz pomocni w ich realizacji. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Piotr Majewski – 608 580 392;

Anna Wolna – 530 129 630;

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin