Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Wysocki już trenuje, Jākobsons również

Wysocki już trenuje, Jākobsons również

16 lutego 2021

Patryk Wysocki, który kilkanaście dni temu doznał poważnej kontuzji twarzy trenuje już z pierwszą drużyną. Do treningów z rezerwami Zagłębia Sosnowiec dołączył natomiast Magnuss Jākobsons.

Przypomnijmy, że Wysocki po upadku na łyżwę Michała Czernika poważnie rozciął twarz i miał założone kilkanaście szwów, które wczoraj zostały już ściągnięte. Lekarze pozwolili zawodnikowi powrócić do treningów gdyż rana goi się prawidłowo. Młody defensor na tą chwilę zmuszony będzie na grę w kracie.

Z drużyną UKS Zagłębie Sosnowiec trenuje natomiast Magnuss Jākobsons, który powraca do gry po kontuzji, której nabawił się w spotkaniu z GKS Tychy. Łotysz zablokował wtedy nogą jedno z uderzeń rywali, a ofiarna interwencja zakończyła się urazem. Zawodnikowi założono szynę gipsową.

Mimo, że obaj zawodnicy powrócili na lód to wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie w barwach Zagłębia Sosnowiec już nie zagrają. Przypominamy, że naszej drużynie pozostały do rozegrania jeszcze tylko dwa mecze sezonu zasadniczego. W środę na własnym lodzie z GKS Tychy oraz w piątek na wyjeździe w Oświęcimiu.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin