DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-05 18:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Zagłębie rozpoczęło przygotowania do sezonu

Zagłębie rozpoczęło przygotowania do sezonu

31 maja 2022

Ostatni tydzień maja to zarazem czas przygotowań do nowego sezonu. W poniedziałek hokeiści Zagłębia po południu zameldowali się na rozmrożonej tafli „Stadionu Zimowego”.

Na pierwszych zajęciach pojawiło się 13 zawodników, kolejni dołączą do zespołu po podpisaniu kontraktu na nadchodzący sezon. Zawodnicy z Ukrainy do przygotowań dołączą później. Patrik Spěšný natomiast będzie przygotowywał się indywidualnie, a do zespołu dołączy w sierpniu.

– Jak na razie trenują wszyscy ze starego składu. Dzisiaj powinien pojawić się kolejny nowy zawodnik. Na początku trenować będziemy jeden raz w ciągu dnia – przekazał szkoleniowiec Zagłębia Sosnowiec, Grzegorz Klich.

Nasza drużyna będzie przygotowywać się na rozmrożonej tafli „Stadionu Zimowego” gdzie zorganizowana została strefa siłowa, będą odwiedzać także stadion lekkoatletyczny przy ul. Mireckiego oraz ćwiczyć na sali gimnastycznej. Formę będą szlifować również w siłowni „My Fitness Place” gdzie zaplanowano między innymi zajęcia na rowerach.

FOTORELACJA Z PIERWSZEGO TRENINGU

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin