Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Zagłębiowska rodzina spotkała się na tradycyjnej wigilii!

Zagłębiowska rodzina spotkała się na tradycyjnej wigilii!

2 grudnia 2022

Zagłębiowska rodzina sportowa spotkała się w Hali MOSiR w Sosnowcu-Milowicach (dawny obiekt Płomienia) na tradycyjnej wigilii. W świątecznej kolacji uczestniczyli byli i aktualni piłkarze Zagłębia, hokeiści, szefowie klubu, sponsorzy oraz przedstawiciele władz miasta Sosnowca.

Do tego licznego grona (około 150 osób) jako pierwszy przemówił Leszek Baczyński, Prezes Honorowy naszego klubu, który był pomysłodawcą zagłębiowskich wigilii. Od wielu lat spotykają się na nich aktualni i byli sportowcy Zagłębia, a także trenerzy, działacze i jego sympatycy.

W imieniu samorządu zdrowia i sukcesów sportowych życzył Zbyszek Byszewski, wiceprezydent Sosnowca, który zastępował prezydenta Arkadiusza Chęcińskiego. Wszyscy życzyli sobie, byśmy za rok spotkali się na nowym stadionie funkcjonującym w Zagłębiowskim Parku Sportowym (Arcelor Mittal Park), który jest obiektem marzeń sosnowieckich sportowców i kibiców.

Krótkie podsumowanie mijającego roku wygłosił Arkadiusz Aleksander, pełniący obowiązki prezesa Zagłębia, który podzielił się ponadto swoimi refleksjami dotyczącymi występów piłkarzy w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi.

Tradycyjne przesłanie duchowe przekazał zgromadzonym gościom ks. Jarosław Wolski, kapelan klubowy Zagłębia, który wiernie służy klubowi od blisko 30 lat.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin