Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Zaproszenie na konferencję prasową

Zaproszenie na konferencję prasową

3 kwietnia 2024

W środę, 3 kwietnia, o godzinie 11:00, klub Zagłębie Sosnowiec Hokej z dumą zaprezentuje swojego nowego sponsora tytularnego podczas specjalnej konferencji prasowej. Wydarzenie to będzie miało miejsce na Nowym Zimowym (ArcelorMittal Park), gdzie ujawnione zostaną szczegóły dotyczące nowej, ekscytującej współpracy.

Podczas spotkania zostanie zawarta trzyletnia umowa na wsparcie klubu, co stanowi znaczący krok w dalszym rozwoju i potwierdza stabilną przyszłość Zagłębia Sosnowiec w hokejowym świecie. Prezentacja nowego sponsora tytularnego to nie tylko ważne wydarzenie dla klubu, ale również dla całej społeczności kibiców i partnerów.

Zachęcamy przedstawicieli mediów do udziału w konferencji, gdzie będą mieli możliwość uzyskania szczegółowych informacji bezpośrednio od przedstawicieli klubu oraz nowego sponsora. To doskonała okazja do zadawania pytań i uzyskania wyjątkowych materiałów prasowych.

Zagłębie Sosnowiec Hokej jest gotowe na nowy rozdział w swojej historii i z niecierpliwością oczekuje na współpracę, która przyniesie sukcesy zarówno na lodzie, jak i poza nim. Zapraszamy do udziału w tym przełomowym wydarzeniu.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin