Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Zawodnicy zaprezentują się kibicom w najbliższy piątek!

Zawodnicy zaprezentują się kibicom w najbliższy piątek!

31 sierpnia 2022

Tafla naszego Zimowego wygląda zjawiskowo, więc chcemy wykorzystać okazję, która już się nie powtórzy i ostatni raz zaprezentować skład hokejowego Zagłębia przy Zamkowej 4. Już w najbliższy piątek, zaraz po meczu sparingowym z Podhalem Nowy Targ, zawodnicy seniorskiej drużyny Zagłębia zaprezentują się na lodzie przed kibicami obecnymi na Stadionie Zimowym.

Drużyna pokaże nową kolekcję koszulek meczowych, w których będzie rozgrywać mecze ligowe w sezonie 2022/2023. Na koniec, aby tradycji stało się zadość, każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z drużyną. Zawodnicy będą do dyspozycji kibiców. Dokładnie tydzień później rozpoczniemy ostatni sezon Polski Hokej Ligi, który rozgrywać będziemy na naszym poczciwym Stadionie Zimowym. 

Zagłębie Sosnowiec – Podhale Nowy Targ – piątek (2.09.2022 r.) godz. 17:00 

Prezentacja hokejowej drużyny Zagłębia Sosnowiec – piątek (2.09.2022 r.) zaraz po sparingu (około godziny 19:00) 

Liczymy na Waszą obecność! Mamy nadzieję, że w tym sezonie wszyscy staniemy na wysokości zadania i godnie pożegnamy nasze wysłużone lodowisko! 

Podczas trwania sparingu oraz całej prezentacji będzie można zakupić karnety, bilety, gadżety klubowe oraz zamówić koszulki meczowe. 

Do zobaczenia na Stadionie Zimowym! 

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin