Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Zostań sponsorem meczu z GKS-em Tychy

Zostań sponsorem meczu z GKS-em Tychy

3 listopada 2021

W niedzielę na Stadion Zimowy przyjedzie drużyna GKS-u Tychy. Początek tego spotkania zaplanowany został na godz. 17:00. Sponsorem ostatniego meczu w Sosnowcu była siłownia My Fitness Place. Dziękujemy za wsparcie i wspaniałe nagrody dla naszych kibiców. Przypominamy również, że każdy może zostać sponsorem wybranego z terminarza ligowego spotkania hokejowej drużyny Zagłębia Sosnowiec.

Miano sponsora meczu daje naszym partnerom duże możliwości promowania się na Stadionie Zimowym. Podczas spotkania spiker wiele razy powtarza nazwę firmy, która sponsoruje konkretne wydarzenie z terminarza. W naszych mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej zamieszczamy logotypy oraz artykuł o tym, czym zajmuje się dana firma. Na telebimie, w przerwach puszczany jest film promujący naszego sponsora. Każdy, kto zdecyduje się wspomóc hokejowe Zagłębie Sosnowiec, może dowolnie korzystać z form promocji na Stadionie Zimowym (ulotki, konkursy, reklama foniczna).

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje oraz pomocni w ich realizacji. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Piotr Majewski – 608 580 392;

Anna Wolna – 530 129 630;

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin