<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
h<br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Udany początek to połowa sukcesu (zdjęcia)

Udany początek to połowa sukcesu (zdjęcia)

22 czerwca 2022

Po 5 latach wreszcie udało nam się wygrać z rywalem zza miedzy. Co prawda, zwycięstwo 3:2 z GKS-em Katowice osiągnięte zostało w meczu sparingowym, ale i tego typu potyczki mają charakter prestiżowy.

W poprzednim sezonie przegraliśmy z tym rywalem oba spotkania ligowe i zremisowaliśmy w sparingu przed ligą. Po raz ostatni zwyciężyliśmy „GieKSę” 13 września 2017 roku, strzelając jej 3 bramki i nie tracąc żadnej.

Teraz zaczęliśmy gry towarzyskie od zwycięstwa, co wcześniej nieczęsto nam się udawało. Zwycięstwo cieszy, jak również to, że w drugiej połowie spotkania na Ludowym w składzie Zagłębia pokazało się aż 6 wychowanków klubu. Jeden z nich – Antek Kulawiak zdobył nawet gola.

Zapraszamy do oglądania zdjęć ze zwycięskiego sparingu z GKS-em Katowice (3:2).

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin