Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Utytułowana Anna Szymańska trenerką Czarnych Sosnowiec

Utytułowana Anna Szymańska trenerką Czarnych Sosnowiec

17 listopada 2022

Wyjazdowa potyczka z Jagiellonkami AZS UJ Kraków będzie chrztem bojowym dla Anny Szymańskiej. 39-krotna reprezentantka Polski, 4-krotna Mistrzyni Polski, rekordzistka pod względem udziału w finałach Pucharu Polski (w 15 finałach 8 razy zdobyła PP) zastąpiła na trenerskiej ławce Roberta Stanka. Sosnowiczankom ostatnio się nie wiodło, więc może pod wodzą Szymańskiej zespół da znacznie więcej radości kibicom. Aniu – powodzenia w nowej roli!

 

 

PIŁKA NOŻNA – SPARING
Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piątek, 18 listopada, godz. 11:00
Stadion Ludowy w Sosnowcu, ulica Kresowa 1

 

POLSKA HOKEJ LIGA
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 1:2 po dogrywce (0:0, 0:1, 1:0; d. 0:1)
0:1 Filip Komorski – Kamil Wróbel, Olli Kaskinen (27:25)
1:1 Patryk Kogut – Michał Naróg, Michał Kotlorz (46:00, 5/4)
1:2 Alexander Younan – Filip Starzyński, Szymon Marzec (64:55, 3/3)
Sędziowali: Patryk Kasprzyk (główny), Mateusz Bucki (główny), Igor Dzięciołowski (liniowy), Artur Hyliński (liniowy)
Minuty karne: 12-8
Strzały: 30-35
Widzów: 800
Zagłębie: P. Spěšný – M. Naróg, M. Kotlorz, P. Kogut, T. Kozłowski, J. Witecki – A. Khoperia, W. Andrejkiw, M. Bernacki, J. Rzeszutko, D. Nahunko – O. Krawczyk, J. Michałowski, D. Danyłenko, N. Bucenko, K. Sikora – A. Gniewek, S. Luszniak, M. Piotrowski, A. Dubinin, K. Stuchlík.
GKS Tychy: K. Lewartowski – O. Jaśkiewicz, E. Bagin, O. Šedivý, F. Komorski, K. Wróbel – O. Bizacki, A. Nilsson, M. Gościński, R. Galant, B. Jeziorski – A. Younan, O. Kaskinen, C. Mroczkowski, A. Boivin, J. Dupuy – J. Krzyżek, K. Sobecki, M. Ubowski, F. Starzyński, S. Marzec.

Cracovia – Zagłębie Sosnowiec
Piątek, 18 listopada, godz. 18:30
Lodowisko im. Adama „Rocha” Kowalskiego
Kraków, ulica Michała Siedleckiego 7

Zagłębie Sosnowiec – KH Energa Toruń
Niedziela, 20 listopada, godz. 17:00
Stadion Zimowy w Sosnowcu, ulica Zamkowa 4

 

PIŁKA NOŻNA KOBIET – EKSTRALIGA
AZS UJ Kraków Jagiellonki – Czarni Antrans Sosnowiec
Sobota, 19 listopada, godz. 12:30
Stadion KS Prądniczanka w Krakowie, ulica św. Andrzeja Boboli 5

 

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
PGNiG PUCHAR POLSKI
Zagłębie Handball Team Sosnowiec – ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 23:39 (11:19)

LIGA CENTRALNA
Zagłębie Handball Team Sosnowiec – KPR Legionowo
Sobota, 26 listopada, godz. 18:00
Hala MOSiR w Sosnowcu, ulica Żeromskiego 4C

 

SIATKÓWKA KOBIET – 1. LIGA
Enea Energetyk Poznań – Trans-Ann Płomień Sosnowiec
Sobota, 19 listopada, godz. 17:00
Hala UAM w Poznaniu, ulica Zagajnikowa 9

TAURON PUCHAR POLSKI
Trans-Ann Płomień Sosnowiec – MOYA Radomka Lotnisko Warszawa-Radom 
Wtorek, 22 listopada, godz. 19:30
Hala MOSiR w Sosnowcu-Milowicach, ulica Baczyńskiego 4

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN – TAURON 1. LIGA
SPS Chrobry Głogów – MKS Będzin
Sobota, 19 listopada, godz. 18:00
Hala Sportowa w SP nr 3, Głogów, Plac Mieszka I 22

II RUNDA PUCHARU POLSKI
UKS VT Bobrowniki – MKS Będzin 0:3 (15:25, 13:25, 16:25)
UKS: Wołczyk (1 pkt), Demcio (4), Dzierżanowski (9), Grzyb (2), Michalak (1), Semeniuk (4), Szumowski (libero) oraz Ochenduszka, Czernik (2), Radoła (1), Jodłowski (2), Laskowski Niedźwiedzki (libero)
MKS: Macionczyk (1), Frąc (11), Usowicz (5), Ratajczak (6), Pietruczuk (7), Koppers (4), Olenderek (libero) oraz Gonciarz (1), Swodczyk (6), Piwowarczyk (2), Rohnka (4), Ptaszyński (4), Marek (libero)
Widzów: 300.
Sędziowali: Chudzik, Skowroński.

KOSZYKÓWKA KOBIET – ENERGA BASKET LIGA
BC Polkowice – MB Zagłębie Sosnowiec
Sobota, 18 listopada, godz. 18:00
Hala sportowa w Polkowicach, ul. Dąbrowskiego 1a

 

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN – ENERGA BASKET LIGA
MKS Dąbrowa Górnicza – Legia Warszawa
Piątek, 18 listopada, godz. 20:00
Hali Widowiskowo-Sportowej Centrum im. Zygmunta Cybulskiego, Aleja Róż 3

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin