Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Zaczynamy od wizyty na Ludowym!

Zaczynamy od wizyty na Ludowym!

27 października 2022

Dla kilku drużyn ligowych Zagłębia Dąbrowskiego najbliższy weekend będzie zwieńczeniem ciężkiego tygodnia. Tak jest w przypadku naszych hokeistów, piłkarek nożnych Czarnych czy też siatkarek Trans-Ann Płomienia. Do obowiązków ligowych doszły im bowiem powinności związane z Pucharem Polski.
A weekend koniecznie rozpoczynamy od wizyty na staruszku Ludowym, gdzie w piątkowy wieczór zamelduje się krakowska Wisła. To ostatni mecz w tym roku na tym zasłużonym stadionie i każdy szanujący się kibic Zagłębia powinien wspierać piłkarzy z trybun.

 

PIŁKA NOŻNA – FORTUNA 1. LIGA
Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków
Piątek, 28 października, godz. 20:30
Stadion Ludowy w Sosnowcu, Kresowa 1

POLSKA HOKEJ LIGA
Tauron KH Podhale Nowy Targ – Zagłębie Sosnowiec 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
0:1 Damian Piotrowicz – Patryk Kogut, Jarosław Rzeszutko (19:25, 5/4)
1:1 Filip Wielkiewicz – Robert Mrugała (36:53, 5/4)
1:2 Damian Piotrowicz – Jarosław Rzeszutko (49:32)
1:3 Jakub Witecki (58:52, 4/4 – do pustej bramki)
Sędziowali: Michał Baca (główny), Mateusz Bucki (główny), Mateusz Kucharewicz (liniowy), Michał Żak (liniowy)
Minuty karne: 8-10
Strzały: 32-34
Widzów: 200
Podhale: P. Bizub – O. Volráb, P. Wsół, F. Wielkiewicz (2), B. Neupauer, Ł. Kamiński – T. Jelínek, O. Ałeksandrow, F. Kapica (2), R. Svitana, M. Przygodzki – R. Mrugała, D. Szlembarski, J. Worwa (2), O. Worona (2), A. Maunula – M. Soroka, L. Zorko, P. Frič, A. Słowakiewicz, W. Bochnak.
Zagłębie: P. Spěšný – M. Naróg, M. Kotlorz, P. Kogut, T. Kozłowski, J. Witecki – A. Khoperia, W. Andrejkiw (2), M. Bernacki, J. Rzeszutko, D. Piotrowicz – O. Krawczyk, J. Michałowski (2), D. Nahunko, N. Bucenko, K. Sikora (4) – D. Kasprzyk, P. Gosztyła, D. Danyłenko, A. Dubinin, M. Piotrowski.

GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec
Piątek, 28 października, godz. 18:30
Lodowisko „Satelita” w „Spodku” w Katowicach

Re-Plast Unia Oświęcim – Zagłębie Sosnowiec
Niedziela, 30 października, godz. 17:00
Hala Lodowa MOSiR w Oświęcimiu, ulica Chemików 4

 

PIŁKA NOŻNA KOBIET – EKSTRALIGA
1/32 Pucharu Polski
Resovia – Czarni Antrans Sosnowiec 0:10 (0:2)
Bramki: Alicja Materek 7, 45, 50, 54, Nikol Kaletka 58, Hanna Sas 67, Gabriela Kuczyńska 72, 84, Daria Długokęcka 83, Oliwia Ogierman 90.

Polomarket Konin – Czarni Antrans Sosnowiec
Niedziela, 30 października, godz. 14:00
Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego w Koninie, ulica Podwale 1

 

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN – LIGA CENTRALNA
MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie – Zagłębie HT Sosnowiec
Sobota, 29 października, godz. godz. 17:00
Hala MOSiR w Piekarach Śląskich, ulica Generała Jerzego Ziętka 60

 

SIATKÓWKA KOBIET – 1. LIGA
2 runda TAURON Pucharu Polski
Trans-Ann Płomień Sosnowiec – PMKS Nike Węgrów 3:0 (25:18, 25:19, 25:18)

Trans-Anna Płomień Sosnowiec – ITA TOOLS Stal Mielec
Sobota, 29 października, godz. 17:00
Hala MOSiR w Sosnowcu-Milowicach, ul. Baczyńskiego 4

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN – TAURON 1. LIGA
Astra Nowa Sól – MKS Będzin
Sobota, 29 października, godz. 17:00
Hala MOSiR w Nowej Soli, ulica Botaniczna 22

KOSZYKÓWKA KOBIET – ENERGA BASKET LIGA
Polski Cukier AZS UMCS Lublin – MB Zagłębie Sosnowiec
Niedziela, 30 października, godz. 18:00
Hala Sportowa, Lublin, ul. Langiewicza 22

 

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN – ENERGA BASKET LIGA
Rawlplug Sokół Łańcut – MKS Dąbrowa Górnicza
Niedziela, 30 października, godz. 14:00
Hala MOSiR w Łańcucie, ul. Armii Krajowej 57

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin