Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Zagłębie Sosnowiec – MFK Karvina 0:1 (0:0). O wyniku zadecydował rzut karny!

Zagłębie Sosnowiec – MFK Karvina 0:1 (0:0). O wyniku zadecydował rzut karny!

22 marca 2024

W trakcie przerwy na mecze reprezentacji nasz zespół rozegrał mecz sparingowy z MFK Karvina, 15. zespołem czeskiej Ekstraklasy. To spotkanie 1:0 (0:0) wygrali Czesi, którzy zwycięską bramkę zdobyli w ostatniej minucie. Gola z rzutu karnego zdobył Akinyemi Adeleke.

Zagłębie Sosnowiec – MFK Karvina 0:1 (0:0)

0:1 Akinyemi Adeleke, 90 minuta (rzut karny)

Zagłębie (I połowa): Szewczenko – Caliński, Rozwandowicz, Dowhyj, Matynia – Troć, Suchockyj, Janota, Lipka – Kirejczyk (24′ Fabry), Biliński.

Zagłębie (II połowa): Kos – Płuciennik, Artem Chackiewicz, Szostek, Dziedzic – Bonecki, Zawojski, Guezen – Bębenek, Fabry, Kulawiak.
Trener: Alaksander Chackiewicz

MFK (I połowa): Lapeś – Traore, Bohać, Regali, Berqvist, Svozil, Fleiśman, Ćavoś, Krćik, Doleżal, Memić.

MFK (II połowa): Ciupa – Ayaosi, Papelede, Rażnatović, Żak, Raspopović,  Adeleke, Guimares, Ezeh, Mikuś (77′ Bohać), Cameiro.
Trener: Marek Bielan

Żółte kartki: Artem Chackiewicz – Svozil,