DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-02 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Amatorzy Zagłębia powalczą o tytuł

Amatorzy Zagłębia powalczą o tytuł

20 kwietnia 2022

Od jutra „Stadion Zimowy” w Sosnowcu będzie areną zmagań najlepszych drużyn amatorskich w Polsce. Przez cztery dni to właśnie tutaj toczyć się będą rozgrywki w najwyższej dywizji, które wyłonią nowego Mistrza kraju.

W turnieju nasz region reprezentować będzie tylko pierwsza drużyna Zagłębia Sosnowiec. Rezerwy grają bowiem w trzeciej dywizji (ten turniej zostanie rozegrany w przyszłym tygodniu również w Sosnowcu) zaś Sielec Sosnowiec w drugiej dywizji (turniej w Jastrzębiu-Zdroju). Sosnowiec będzie gościł najlepsze drużyny po raz siódmy w dwudziestoletniej historii rozgrywek. Trzykrotnie również w naszym mieście organizowane były MPA drugiej dywizji. Obrońcą tytułu jest drużyna Wolves Tychy.

Wstęp na wszystkie mecze MPA 2022 jest darmowy. Zachęcamy z zapoznaniem się z rozstawieniem poszczególnych grup oraz terminarzem.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin