DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-02-23 19:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Arkadiusz Karasiński po meczu z GKS Katowice

Arkadiusz Karasiński po meczu z GKS Katowice

22 stycznia 2024

W niedzielnym meczu hokeiści Zagłębia Sosnowiec przegrali na własnym lodzie z GKS Katowice. Jedynego gola dla podopiecznych Piotra Sarnika zdobył Arkadiusz Karasiński.

Myślę, że o końcowym wyniku zadecydowała ta słaba pierwsza tercja. Nie graliśmy w niej tego co zakładaliśmy przed meczem. Nie atakowaliśmy po prostu przeciwnika i przegrywaliśmy pojedynki jeden na jeden. Być może zostaliśmy w szatni przed tą tercją. Tak naprawdę ciężko coś powiedzieć dlaczego tak zagraliśmy. W trzeciej tercji popełniliśmy głupie kary, a do tego doszło już zmęczenie i niestety nie daliśmy rady odrobić tej straty – podsumował mecz Arkadiusz Karasiński.

Po raz piąty w tym sezonie wyprzedane zostały wszystkie bilety.

Były emocje na lodzie i trybunach jednak musimy nie myśleć o tym i grać swoje. Na pewno jest to super uczucie grać na swojej hali przy pełnych trybunach. To wsparcie czuć i pomaga nam w grze – zakończył „Karaś”.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin