DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-02-23 19:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Damian Tyczyński po meczu w Krakowie

Damian Tyczyński po meczu w Krakowie

4 stycznia 2024

Damian Tyczyński we wczorajszym meczu zdobył jedną z bramek dla Zagłębia. To jednak nie wystarczyło, by wrócić z Krakowa z dorobkiem punktowym.

Kolejny raz gramy wyrównany mecz i prowadzimy w trzeciej tercji, a ostatecznie przegrywamy. Znowu zaważyły małe detale, które jednak decydują o losach spotkania. Ciężko coś powiedzieć po takim meczu gdyż jest to już nasz kolejny mecz gdzie gramy dobrze, a kończymy go bez żadnej zdobyczy punktowej – powiedział napastnik sosnowiczan, Damian Tyczyński.

Trafienie „Tyczki” dało w danym momencie gry prowadzenie podopiecznym Piotra Sarnika.

Cóż z tego, że gramy ładnie i strzelamy bramki jak nikt o tym później nie będzie pamietać gdyż liczy się wynik końcowy i ilość zdobytych punktów. Musimy się jak naszybciej pozbierać i bardziej się skupić na tym co robimy na lodzie. Zdarzają się nam kary w ataku, czasami chcemy chyba za bardzo stąd pojawiają się te przewinienia w tercji ataku, których nie powinno być. Tracimy przez to siły i tego powinniśmy się wystrzegać – zakończył Tyczyński.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin