Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Dominik Nahunko: Przegrana boli

Dominik Nahunko: Przegrana boli

16 stycznia 2023

Dominik Nahunko w niedzielnym meczu zdobył jedną z bramek Zagłębia. Dwa gole naszej drużyny nie wystarczyły do tego, by wywieźć z Tychów chociażby punkt.

W tym meczu wyglądaliśmy już na pewno inaczej po tym co zaprezentowaliśmy w piątek w Oświęcimiu. Pod względem fizycznym i motorycznym było lepiej jednak boli, że mimo prowadzenia na tak trudnym terenie ostatecznie przegraliśmy. Przy jednobramkowym prowadzeniu ciężko jest utrzymać ten wynik grając z takim rywalem. Prowadząc chcieliśmy zdobyć jeszcze jednego gola by ta przewaga była większa niestety to nam się nie udało – podsumował spotkanie napastnik Zagłębia Sosnowiec, Dominik Nahunko.

Sosnowiczanie w końcówce wczorajszego meczu wycofali bramkarza i przez półtorej minuty starali się doprowadzić do remisu. Jak się później okazało manewr ten nie przyniósł upragnionego trafienia.

Tychy bardzo dobrze broniły tą przewagę 6 na 5 więc nie możemy tutaj powiedzieć raczej o problemach ze skutecznością. Poszedł strzał, odbiło się od naszego zawodnika po czym tyszanie przeprowadzili kontrę i zdobyli gola do pustej bramki. Walczyliśmy i były chęci wywalczenia chociażby punktu w Tychach gdyż byłoby to dla nas dobre przełamanie. Niestety przegrywamy i musimy wyciągnąć z tej porażki wnioski – zakończył Nahunko.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin