DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-02-23 19:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Dwugłos trenerski

Dwugłos trenerski

29 listopada 2023

Komentarze po wtorkowym zwycięstwie w Toruniu.

Myślę, że w tym meczu graliśmy mądrze. Był to dobry i zdyscyplinowany hokej. Wiadomo, że pojawiły się błędy gdyż one zawsze się pojawiają meczu, które powodują kary. Mimo, że Toruń czasami gdzieś tam przeważał w tercji to patrząc na całokształt zagraliśmy lepszy mecz. Staraliśmy się pilnować pozycji i tą grę mieć pod kontrolą. Na pewno w zespole była większa koncentracja w porównaniu z wcześniejszymi meczami – przekazał trener Zagłębia Sosnowiec, Piotr Sarnik.

Naszą grę cechowała w tym meczu cierpliwość i konsekwencja. W przerwie powiedzieliśmy sobie co jest do poprawy i później już realizowaliśmy nasze założenia– dodał drugi szkoleniowiec Zagłębia, Marcin Kozłowski.

Pewnym punktem w naszym zespole był wczoraj nasz bramkarz.

Na pewno na wielkie brawa zasługuje Patryk, który w bramce wybronił to co było do wybronienia. Pomógł drużynie, która również zagrała bardzo dobre spotkanie – przekazał Sarnik.

Sosnowiczanie zdobyli w tym meczu sześć bramek, lecz jedna nie została uznana. Czy słusznie?

To jest tak, że z perspektywy lodu to czasem inaczej wygląda niż chociażby z trybun. Tu mamy dwie lub trzy sekundy, by oceniać daną sytuację. Inaczej to później wychodzi jak jest analiza wideo więc na pewno to będziemy oglądać tą sytuację i na razie wstrzymamy się od jej komentowania – zakończył Kozłowski.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin