Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Finał WOŚP na Stadionie Zimowym

Finał WOŚP na Stadionie Zimowym

31 stycznia 2023

W niedzielę drużyna UKS Zagłębie Sosnowiec rozegrała mecz charytatywny na Stadionie Zimowym w ramach finału WOŚP. Już od godz. 13:00 na trybunach naszego lodowiska zbierały się rodziny z dziećmi. Wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierali do puszek nawet na tafli lodowiska.

Mecz UKS Zagłębie Sosnowiec vs Reszta Świata rozpoczął się punktualnie o godz. 13:30. Drużyna przeciwna (roczniki 2010/2011) składała się z zawodników takich klubów jak GKS Katowice, GKS Tychy, Naprzód Janów, Polonia Bytom oraz Unia Oświęcim.

Każdy, kto wsparł WOŚP wziął udział w loterii fantowej. Między tercjami odbył się wyścig na gokartach po lodzie oraz konkurs celnościowy. Do wygrania były bilety do kina Helios, vouchery na squasha i bilard, miesięczny karnet na siłownię oraz wiele wiele innych niespodzianek.

O odpowiednie nawodnienie naszych podopiecznych oraz gości zadbała firma MASPEX.

Zdecydowanie największą atrakcją był dinozaur CityRex, który przechadzał się po Stadionie Zimowym.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w wielkim meczu charytatywnym UKS Zagłębie Sosnowiec vs Reszta Świata, a przede wszystkim naszym partnerom oraz sponsorom, bez których ten mecz by się nie odbył.

Siema!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin