Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Firma Heraeus Electro-Nite kolejny sezon z hokejowym Zagłębiem.

Firma Heraeus Electro-Nite kolejny sezon z hokejowym Zagłębiem.

30 lipca 2023

Bardzo miło nam poinformować, że firma Heraeus Electro-Nite zostaje z nami na kolejny sezon. Z naszym partnerem jesteśmy związani od 2007 roku, czyli już 17 sezon. Szczególne podziękowania dla pana Dyrektora Generalnego Jarosława Skorupy.  Dziękujemy za wsparcie oraz zaufanie!

Już od prawie 50 lat Heraeus Electro-Nite jest globalnym liderem w dziedzinie pomiarów w ciekłych metalach. Oferta dla przemysłu hutniczego i odlewniczego obejmuje kompletne systemy pomiarowe, w skład których wchodzą różnorodne czujniki jednorazowego użytku, dedykowane przyrządy pomiarowe oraz osprzęt. Dla części zastosowań i mierzonych parametrów np. pomiar temperatury, dostępne są również systemy do pomiaru ciągłego. Ofertę firmy uzupełnia szeroki wybór próbników projektowanych i produkowanych z uwzględnieniem wszelkich potrzeb i możliwości procesów analizy próbek.

Jakość wyrobów i obsługi oraz innowacyjność są dla Heraeus Electro-Nite wartościami nadrzędnymi – wartościami, na których od zawsze polegają klienci. Nowatorskie rozwiązania stosowane w wyrobach oraz ich indywidualne dostosowanie do zmieniających się potrzeb i celów kontroli w procesach metalurgicznych zapewniają użytkownikom zwiększenie wydajności procesów produkcyjnych oraz poprawę jakości ich wyrobów.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin