Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Jarosław Rzeszutko: Proste błędy

Jarosław Rzeszutko: Proste błędy

24 stycznia 2022

Jarosław Rzeszutko w Krakowie zdobył hat-tricka. Napastnik Zagłębia nie mógł się jednak cieszyć z tego osiągnięcia gdyż jego zespół przegrał wysoko.

Na początku ten mecz wyglądał dobrze ale pojawiły się momenty rozprężenia i proste błędy kosztowały nas najpierw stratę tych pierwszych bramek. Chcieliśmy jeszcze wrócić do tego meczu ale zapomnieliśmy o obronie i stąd taka różnica. Niewymuszone błędy przez nas popełniane kosztowały nas kolejne bramki. Niestety były to proste pomyłki, a kosztowne – powiedział po meczu Jarosław Rzeszutko.

Zagłębie w dwóch ostatnich wyjazdach w Tychach i Krakowie wysoko przegrało, na własnym lodzie rozegrało natomiast dobre spotkanie z JKH GKS.

Nie wiem może wszystkie mecze powinniśmy grać u siebie skoro na wyjazdach aż tak się gubimy. A tak naprawdę musimy mieć jedną prostą linię grania i tą grę pokazywać zarówno w meczach domowych jak i na wyjazdach. Tu nie ma żadnego wytłumaczenia, że gramy w Sosnowcu, Krakowie czy innym mieście. Musimy grać bardziej odpowiedzialnie i każdy z nas musi wiedzieć co robić unikając tych indywidualnych błędów. To na pewno przełoży się na postawę całego zespołu – zakończył „Rzeszut”.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin