DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-02-23 19:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Jarosław Rzeszutko: Zbyt łatwe bramki

Jarosław Rzeszutko: Zbyt łatwe bramki

11 marca 2022

Jarosław Rzeszutko powrócił do składu Zagłębia Sosnowiec na ostatni mecz play-off. Niestety to nie pomogło podopiecznym Grzegorza Klicha, którzy przegrali aż 1:9.

Zaważyła pierwsza tercja, w której bardzo szybko straciliśmy gole. GKS po zdobyciu tych bramek zaczął grać na luzie i wszystko im wychodziło. My te bramki traciliśmy zbyt łatwo. Dodatkowo rano na rozjeździe wypadł nasz bramkarz. Bardzo szkoda tego meczu gdyż nasz cel był inny. Chcieliśmy jeszcze wrócić do Sosnowca, by jeszcze raz przeżywać z naszymi kibicami te wszystkie emocje, które towarzyszą rozgrywką play-off. Niestety ten sezon kończymy i czas pokaże co będzie dalej – podsumował spotkanie Jarosław Rzeszutko.

„Rzeszut” mimo tego, że znalazł się w składzie Zagłębia nie powrócił jeszcze do pełni zdrowia po kontuzji kolana jakiej doznał w przedostatnim spotkaniu sezonu zasadniczego w Oświęcimiu.

Nie wróciłem jeszcze do pełni zdrowia. Tyle ile mogłem to dałem z siebie w tym czwartkowym meczu. Wiadomo, że pewnych rzeczy tym bardziej zdrowotnych nie przeskoczy się. Wyjechałem na lód gdyż chciałem dla tej drużyny i dla tych chłopaków dać z siebie wszystko i miałem nadzieję, że ten wynik będzie inny – zakończył Rzeszutko.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin