DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-05 18:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Kolejni zawodnicy zakontraktowani

Kolejni zawodnicy zakontraktowani

30 maja 2022

Na kolejny sezon zostały podpisane umowy z czterema zawodnikami, którzy są już dobrze znani sosnowieckiej publiczności. W Zagłębiu zostaje nasz kapitan – Tomasz Kozłowski, Damian Piotrowicz, Oskar Krawczyk oraz Mariusz Piotrowski.

,,Kozi” w zeszłym sezonie rozegrał wszystkie mecze w fazie zasadniczej oraz play-off. Łącznie zanotował na swoim koncie 15 goli oraz 7 asyst.

Damian Piotrowicz przyszedł do Zagłębia z Unii Oświęcim w zeszłym sezonie. Mimo kilku urazów rozegrał w naszym klubie 27 spotkań, w których trafiał do bramki 3 razy i również 3 asystował.

Oskar Krawczyk dołączył do drużyny w trakcie sezonu, który rozpoczynał w Katowicach. Wychowanek Zagłębia trafiał do bramki raz, a 4 razy asystował.

22- letni napastnik, Mariusz Piotrowski, dostał szansę od trenera w 14 meczach w sezonie. Regularnie pojawiał się również na tafli lodu w meczach I ligi.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin