Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Martin Przygodzki: Mecz pod kontrolą

Martin Przygodzki: Mecz pod kontrolą

27 listopada 2021

Strzelec dwóch bramek we wczorajszym spotkaniu podsumował pojedynek z Tauron Podhalem Nowy Targ.

Mimo końcowego wyniku 5:2 momentami gra była bardzo wyrównana, a rywal groźnie kontrował.

W naszej grze pojawia się negatywna rzecz, że po dobrze zagranej pierwszej tercji później pojawia się nonszalancja. Przez to później cierpimy i przez to właśnie później tracimy bramki, a w konsekwencji gubimy cenne punkty. Wydaje mi się jednak, że mieliśmy ten mecz pod naszą kontrolą. Wyjątkiem może być kilka minut drugiej tercji gdy oddaliśmy trochę miejsca rywalom. Pomogła nam trzecia bramka w ostatniej tercji, dzięki temu mogliśmy grać spokojniej. Był to decydujący cios dla przeciwnika w tym meczu – podsumował pojedynek napastnik Zagłębia Sosnowiec, Martin Przygodzki.

W niedzielę sosnowiczan czeka kolejne ligowe spotkanie. Na ciężkim terenie podopieczni Grzegorza Klicha zmierzą się z Ciarko STS Sanok.

Połowa celu na ten weekend wykonana. W niedzielę czeka nas kolejne ważne spotkanie w Sanoku. Oni co prawda w tym momencie szukają trenera jednak my powinniśmy patrzeć na siebie i skupić się tylko na naszej grze – zakończył Przygodzki.