DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-10-01 17:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Michał Bernacki: Słabo weszliśmy w mecz

Michał Bernacki: Słabo weszliśmy w mecz

26 stycznia 2022

Michał Bernacki zdobył kontaktowego gola w pojedynku z GKS Katowice. Zagłębie mimo walki do końca nie zdołało jednak doprowadzić do wyrównania.

Zabrakło na pewno trochę szczęścia w tym meczu. Mieliśmy swoje sytuacje, że mogliśmy odwrócić wynik tego spotkania. Walczyliśmy do końca, a to nam się niestety nie udało. Zabrakło na pewno skuteczności i lepszej pierwszej tercji.  Słabo weszliśmy w ten mecz. Dodatkowo pojawiały się kary i nie do końca jesteśmy przekonani, że niektóre z nich były słuszne – podsumował wtorkowy mecz napastnik Zagłębia Sosnowiec, Michał Bernacki.

Sosnowiczanie po fatalnym meczu w Krakowie zagrali dużo lepiej w starciu z liderem.

Po meczu w Krakowie porozmawialiśmy w szatni o tym, że musimy zagrać mocniej i być bardziej skoncentrowani szczególnie we własnej tercji. To nam się w miarę udało jednak szkoda, że nie udało nam się w tym meczu z GKS Katowice wywalczyć żadnych punktów – zakończył Bernacki.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin