Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Michał Naróg kolejnym obrońcą naszego zespołu!

Michał Naróg kolejnym obrońcą naszego zespołu!

7 lipca 2023

Nasz obrońca pozostanie z nami również w nadchodzącym sezonie. Michał, mający zaledwie 22 lata, pochodzi z Gdańska i większość swojej młodzieżowej kariery spędził w Toruniu, gdzie rozwijał swoje umiejętności.

Przez ostatnie cztery lata Naróg jest związany z naszym klubem i odnosi sukcesy w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi. Jego zaangażowanie na lodzie przyczyniło się do pozytywnych występów w barwach naszej drużyny. Dlatego więc cieszymy się, że kolejny perspektywiczny zawodnik wzmocni naszą drużynę.

Michał Naróg miał również możliwość reprezentować Polskę zarówno na poziomie młodzieżowym, uczestnicząc w Mistrzostwach Świata U-18 i U-20, jak i na poziomie seniorskim. Jego udział w reprezentacji Polski Seniorów w ostatnich dwóch sezonach jest dowodem na uznanie jego talentu i umiejętności na arenie ogólnopolskiej.

Obecnie Naróg może pochwalić się rozegranymi 109 meczami w pierwszym zespole naszego klubu. Jego doświadczenie na lodowisku stale rośnie, a on sam staje się coraz bardziej wszechstronnym i skutecznym obrońcą.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Michała w akcji już we wrześniu, gdy rozpoczną się mecze ligowe w wyjątkowym dla nas sezonie dziewięćdziesięciolecia. Będzie to niezwykła okazja, aby obserwować go na nowym obiekcie przy ulicy Zaruskiego.

Życzymy Michałowi owocnego sezonu, pełnego osiągnięć i emocjonujących momentów na lodowisku. Jego obecność w drużynie jest bez wątpienia cennym wkładem w rozwój klubu i daje nam nadzieję na kolejne sukcesy w przyszłości.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin