DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-02-17 18:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>261</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Naróg powołany

Naróg powołany

25 stycznia 2023

Michał Naróg został powołany na zgrupowanie kadry seniorów. Jego finałem będzie udział w turnieju Euro Ice Hockey Challenge w dniach 12-14 lutego.

Oprócz Naroga na liście rezerwowej znalazł się napastnik Zagłębia – Michał Bernacki.

Kadra Polski powołana na mecze z Wielką Brytanią, Japonią i Rumunią:

Bramkarze:
Maciej Miarka (GKS Katowice), David Zabolotny (Comarch Cracovia).

Obrońcy:
Kamil Górny, Marcin Horzelski, Jauhienij Kamienieu, Arkadiusz Kostek (wszyscy JKH GKS Jastrzębie), Oskar Jaśkiewicz (GKS Tychy), Maciej Kruczek, Patryk Wajda (obaj GKS Katowice), Michał Naróg (Zagłębie Sosnowiec), Kamil Paszek (TAURON Re-Plast Oświęcim).

Napastnicy:
Paweł Zygmunt (HC Litvinov – czeska ekstraliga), Alan Łyszczarczyk (HC Oceláři Trzyniec – czeska ekstraliga), Krzysztof Maciaś (HC Vítkovice – czeska ekstraliga U20), Damian Tyczyński (HK Martin – 1. liga słowacka), Krystian Dziubiński (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Patryk Krężołek (GKS Katowice), Radosław Galant, Bartłomiej Jeziorski, Filip Komorski, Filip Starzyński (wszyscy GKS Tychy), Dominik Paś, Maciej Urbanowicz (obaj JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Michalski (Comarch Cracovia).

Lista rezerwowa:

Bramkarze: Kamil Lewartowski (GKS Tychy), Michał Kieler (JKH GKS Jastrzębie).

Obrońcy: Olaf Bizacki (GKS Tychy), Jakub Wanacki (GKS Katowice), Adrian Jaworski, Mateusz Zieliński (obaj KH Energa Toruń), Karol Biłas (Marma Ciarko STS Sanok).

Napastnicy: Łukasz Krzemień, Jan Sołtys (obaj Re-Plast Unia Oświęcim), Mateusz Gościński, Jakub Bukowski (obaj GKS Tychy), Michał Bernacki (Zagłębie Sosnowiec), Sebastian Brynkus (Comarch Cracovia), Konrad Filipek (Marma Ciarko STS Sanok).

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin