Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Nie samym hokejem człowiek żyje

Nie samym hokejem człowiek żyje

17 grudnia 2022

Już dziś poznamy drużynę, która wywalczy trzecie miejsce na mundialu w Katarze. Niedziela natomiast wyłoni Mistrza Świata. Poprosiliśmy zawodników oraz działaczy Zagłębia, by przedstawili nam swoje typy na te dwa ostatnie mecze katarskiego turnieju.

Aleksandr Pawlenko: Będę kibicował Argentynie i Maroko. Wydaje mi się jednak, że finał nie zakończy się po 90 minutach.

Mój typ:

Argentyna – Francja 1:1
Chorwacja – Maroko 0:2

Nikita Bucenko: Na pewno będę oglądał te ostatnie mecze turnieju. Chciałbym żeby Maroko i Francja wygrały swoje mecze. Na tym turnieju bardzo podoba mi się sposób w jaki gra drużyna Maroka i i im będę kibicował w meczu o trzecie miejsce.

Mój typ:

Argentyna – Francja 1:2
Chorwacja – Maroko 1:2

Jakub Witecki: Kibicuję Chorwacji aczkolwiek Maroko dobrze wyglądało w półfinale, stad mój typ na nich. W finale stawiam na Argentynę i również jej będę kibicował. Oczywiście mecze będę śledził, szczególnie niedzielny finał.

Mój typ:

Argentyna – Francja 2:1
Chorwacja – Maroko 0:2

Piotr Majewski: Liczę, że będzie dużo bramek i mecze rozstrzygną się dopiero w seriach rzutów karnych. W meczu o trzecie miejsce myślę, że wygra Chorwacja gdyż ma świetnego na tym turnieju Livakovica w bramce. W finale ciężko obstawić kto będzie górą. Na pewno dodatkową atrakcją będzie bezpośrednia rywalizacja Mbappe i Messiego. Argentyna rozkręca się z meczu na mecz ale Francja cały turniej gra dobrze. Myślę że jednak Francja wygra, ale królem strzelców pozostanie jednak Messi.

Mój typ:

Argentyna – Francja 2:2
Chorwacja – Maroko 2:2

Andrej Dubinin: Będę oglądał oba spotkania. W meczu o brąz chciałbym żeby wygrało Maroko bo zasłużyli na to swoją grą. W finale kibicuję Argentynie ponieważ Messi musi w końcu zdobyć ten tytuł.

Mój typ:

Argentyna – Francja 2:1
Chorwacja – Maroko 0:1

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin