DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-05 18:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Okiem trenera: Komplet punktów cieszy

Okiem trenera: Komplet punktów cieszy

22 listopada 2021

Szkoleniowiec Zagłębia Sosnowiec podsumował niedzielny pojedynek z KH Energą Toruń.

Wynik na pewno cieszy i komplet punktów jakie wywalczyliśmy w tym spotkaniu. Tym bardziej cieszymy się gdyż w tym meczu nie straciliśmy żadnej bramki. Był to dobry weekend dla całego Zagłębia gdyż zarówno piłkarze jak i hokeiści wygrali swoje spotkania jedną bramką – przekazał szkoleniowiec Zagłębia Sosnowiec, Grzegorz Klich.

Trener Zagłębia postawił wczoraj na nowego bramkarza – Andrieja Fiłonienko , który spotkanie zakończył z czystym kontem.

Powiem szczerze, że chciałem go jeszcze przetrzymać na kolejny mecz. Jakiś czas nie trenował plus musiał odbyć kwarantannę dlatego chciałem by wszedł dobrze w ten rytm treningowy. Niestety na porannym rozjeździe Michał Czernik doznał kontuzji i ta zmiana była wymuszona. Chwała mu za ten występ gdyż pomógł drużynie. Był to jego pierwszy mecz dla Zagłębia i zakończył go z czystym kontem. Za to należy się szacunek – zakończył Klich.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin