DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-02-23 19:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Okiem trenera: Zaczynamy grać jak dzieci

Okiem trenera: Zaczynamy grać jak dzieci

4 stycznia 2024

Szkoleniowiec Zagłębia Sosnowiec podsumował pierwszy mecz po Nowym Roku. Zagłębie mimo prowadzenia w tym pojedynku przegrało go w końcówce.

Mamy swoje sytuacje i do pewnego momentu gramy dobrze. Później zaczynamy grać jak dzieci i dajemy prezenty. Powiedziałem po meczu zawodnikom, że niektórzy właśnie tak grają bez żadnej odpowiedzialności. Grając w taki sposób nie ma szans, by wygrać spotkania z takimi drużynami jak Cracovia. Po pierwsze musimy grać odpowiedzialnie i jeżeli coś ustalamy to to robimy na lodzie – przekazał trener Zagłębia Sosnowiec, Piotr Sarnik.

W Krakowie oprócz wcześniej kontuzjowanych zabrakło również Romana Szturca, który jest mocnym ogniwem w drużynie Zagłębia Sosnowiec.

Roman powraca do zdrowia po zapaleniu oskrzeli. Będzie potrzebował jeszcze kilku dni by wrócić do normalnych treningów – zakończył szkoleniowiec.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin