Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Opinie po meczu z JKH GKS Jastrzębie

Opinie po meczu z JKH GKS Jastrzębie

21 stycznia 2023

Prezentujemy wypowiedzi po przegranym meczu z JKH GKS Jastrzębie

Grzegorz Klich(trener Zagłębia): Żeby wygrać mecz trzeba wykorzystywać sytuacje. Mieliśmy w tym meczu szanse, by wyjść na prowadzenie jednak nie zdołaliśmy ich wykończyć. Niestety przegrywamy jedną bramką. Mimo, że optycznie przeciwnik nie przeważał to niestety ale bez skuteczności nie możemy myśleć o punktach. Niestety dodatkowo dopadł nas jakiś wirus i przez niego tracimy zawodników. Mam nadzieję, że zdołają wrócić na niedzielny mecz z Sanokiem.

Michał Bernacki(napastnik Zagłębia): Myślę, że mieliśmy w tym meczu swoje szanse i mogliśmy ten mecz rozstrzygnąć przewagami. W tym meczu było ich kilka jednak nie potrafiliśmy się wstrzelić. Z gry również mieliśmy kilka groźnych sytuacji niestety zabrakło skuteczności. Widać musimy chyba jeszcze bardziej popracować nad przewagami gdyż brakuje tej kropki nad i.

Zapytany o powrót do zdrowia po kontuzji przekazał:

Na jakiś czas zostaje jeszcze w kracie gdyż nos mnie jeszcze trochę boli ale idzie ku lepszemu. Mam nadzieję, że ta seria kontuzji się już skończyła i będę grał regularnie do końca sezonu.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin