Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Patrik Spěšný: Wiem czego mi trzeba

Patrik Spěšný: Wiem czego mi trzeba

26 czerwca 2022

Patrik Spěšný dołączył do drużyny Zagłębia po dwóch sezonach spędzonych w Ciarko STS Sanok. W przeszłości nowy bramkarz naszej drużyny reprezentował również drużynę z Torunia oraz Janowa. Zawodnik postanowił zmienić środowisko i z Podkarpacia przeniósł się do stolicy Zagłębia Dąbrowskiego.

Myślę, że końcówka zeszłego sezonu już wtedy wskazywała na to, że będą jakieś zmiany. Nie miało to związku zarówno z zakończeniem kariery przez dwóch bramkarzy Zagłębia jak również z kontraktem Dominik w Sanoku gdyż to odbyło się już po tym jak doszedłem do porozumienia z Zagłębiem Sosnowiec – przekazał nowy bramkarz sosnowiczan.

Dyrektor sekcji hokejowej Zagłębia, Piotr Majewski  i Patrik Spěšný

Zawodnik w pierwszej części przygotowań do sezonu 2022/2023 zdecydował się na indywidualne treningi, a do drużyny dołączy w lipcu.

Cały czas trzymam się treningowego planu, jestem tez w kontakcie z trenerem Klichem żeby dostosować niektóre detale do tych, które robią chłopaki na treningach. Doszliśmy do porozumienia z klubem, że zacznę od indywidualnych przygotowań. Na pewno jest to przyjemne, że po treningu mam możliwość być blisko z rodziną – przekazał Spěšný.

Zapytany o to, czy ciężko dla samego siebie być trenerem przekazał.

Wiem czego mi trzeba. Robię odpowiednie treningi w tym kierunku i motywacji nie zabraknie, tym bardziej kiedy widzę, że chłopaki też ostro trenują. Podobnie jak koledzy z drużyny niecierpliwie czekam kiedy rozpocznie się nowy sezon i wrócimy na lód – zakończył Spěšný.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin