Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Piąta runda za nami – aktywny weekend na Stadionie Zimowym

Piąta runda za nami – aktywny weekend na Stadionie Zimowym

20 lutego 2023

W sobotę na Stadionie Zimowym odbyła się zamknięta ślizgawka dla naszych sponsorów oraz partnerów. Frekwencja jak najbardziej dopisała, a z twarzy najmłodszych uczestników do samego końca nie schodził uśmiech. Nad bezpieczeństwem wszystkich naszych gości czuwał trener Jarosław Frączek. Dziękujemy za odwiedziny!

Wczoraj ostatnim rywalem Zagłębia w rundzie zasadniczej była Comarch Cracovia. Mecz był szczególny, ze względu na fakt, że to ostatni mecz fazy zasadniczej na naszym Stadionie Zimowym. Następny sezon Zagłębiacy rozpoczną już na nowym lodowisku przy ul. Generała Mariusza Zaruskiego 2.

Strefa rodzinna tętniła życiem, a animatorki z kina Helios malowały najmłodszym buzie, rozdawały naklejki oraz balony.

W pierwszej przerwie na lodzie pojawiła się zawodniczka Edge Skating Academy – Katya Yakovlieva, która jest reprezentantką klasy srebrnej w łyżwiarstwie figurowym. Po drugiej tercji na lód wyjechały gokarty, a na nich nasi kibice. Wyścig był bardzo szybki i dynamiczny.

Na trybunach niósł się głośny doping, a nasi kibice do końca wspierali zawodników.

Od środy rozpoczynamy fazę Play-Off. Rywalem Zagłębia będzie ostatni ligowy przeciwnik, czyli Comarch Cracovia.

Pierwsze dwa mecze odbędą się w Krakowie (środa i czwartek) o godz. 18:30. Na Stadion Zimowy wracamy już w niedzielę. Do zobaczenia!