DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-09-29 19:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-hokej.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Piotr Sarnik: Serce na lodzie

Piotr Sarnik: Serce na lodzie

18 września 2023

Zagłębie zainkasowało komplet punktów na własnym lodzie. Po dwóch tercjach wynik nie był jednak korzystny dla naszej drużyny, która pokazała charakter i ostatecznie wygrała ten mecz 5:2.

W tym spotkaniu sami zaczęliśmy robić sobie problemy. Pierwszym był brak skuteczności podczas gry w przewadze. Tam powinniśmy strzelać te bramki gdyż później nie wiadomo jak ten mecz się potoczy. W drugiej tercji niestety dostaliśmy pięć minut kary czego efektem były dwie stracone bramki. Później musieliśmy już wyciągnąć ten wynik ale chłopcy pokazali w tym meczu cholerny potencjał i charakter jaki mają oraz duże ambicje – podsumował spotkanie trener Zagłębia, Piotr Sarnik.

Decydująca o losach meczu okazała się trzecia tercja, którą sosnowiczanie wygrali 4:0.

Po drugiej tercji powiedzieliśmy sobie w szatni, że nie będziemy robić niepotrzebnych kar i ta gra będzie toczona pięciu na pięciu. Wiemy na co nas stać i pokazaliśmy to. Dziękuję zawodnikom za zostawienie serca na lodzie w tym meczu. Pamiętajmy, że to oni walczą na lodzie, a nie my trenerzy – zakończył Sarnik.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin